MATSALSSKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut.

215099. MATSALSSKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut.

Skuren dekor, längd 150, bredd 64, höjd 222 cm.

Slitage, repor, märken, mindre sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 864