WILLIAM STENBERG. Glöggmuggar, 8 st, glas, Gullaskruf.

2150362. WILLIAM STENBERG. Glöggmuggar, 8 st, glas, Gullaskruf.

Höjd ca. 5 cm.

Bruksslitage. Öron med nagg.

Tema

Gullaskruf & Pukeberg

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 5 cm.

Bruksslitage. Öron med nagg.

Tema

Gullaskruf & Pukeberg

Antal besök: 673