URMAKARSVARV, 1900-talets förtsta hälft.

215031. URMAKARSVARV, 1900-talets förtsta hälft.

Mässing, stål samt trä. Längd ca 50 cm.

Slitage. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 178