KOMPRESSOR, för tandläkare, Riter, Tyskland. 1920-tal.

215023. KOMPRESSOR, för tandläkare, Riter, Tyskland. 1920-tal.

220 volt. Höjd 91 cm.

Proveniens, från Tandläkarmottagning i Jämtland.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

220 volt. Höjd 91 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 454