DOXA, fickur, silver, 62 mm, anti-magnetic.

2150201. DOXA, fickur, silver, 62 mm, anti-magnetic.

boettnr 326665.

Bruksslitage och små skador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

boettnr 326665.

Antal besök: 1 191