VÄGGBORRMASKIN, Bahco, tidigt 1900-tal.

215016. VÄGGBORRMASKIN, Bahco, tidigt 1900-tal.

Tre matningar. Längd 80, bredd 32, höjd 35.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 549