LARS SÖDERBERG (FÖDD 1941). Etsning, signerad och numrerad 37/260, daterad 82.

2150077. LARS SÖDERBERG (FÖDD 1941). Etsning, signerad och numrerad 37/260, daterad 82.

"Åsa".

Bildmått ca 26,5 x 22,5 cm.

Rammått 50,5 x 40,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Åsa".

Bildmått ca 26,5 x 22,5 cm.

Rammått 50,5 x 40,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 308