LAMPETT, B Ekman, Mjölby Intarsia, art deco, 1900-talets första hälft.

214986. LAMPETT, B Ekman, Mjölby Intarsia, art deco, 1900-talets första hälft.

Etikett a tergo "Lampetter 'Tristan och isolde' Art. 237. Komp: B. Ekman".
Höjd ca 28,5 cm.

Slitage, lackskador, smärre enstaka bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28,5 cm.

Antal besök: 2 303