Förgylld, dekor med bl.a bandrosett, tygklädsel, signerad PC. Längd 180, höjd 96 cm.
OBS: Ej guldfärgad på baksida. Avsedd endast till huvudsida av säng.
Bruksslitage.
Bruksslitage.