ROY CROSS. Segelbåt. Offset print.Numrerad. Roy Cross.

2149252. ROY CROSS. Segelbåt. Offset print.Numrerad. Roy Cross.

Segelbåt. Roy Cross
Offset printtryck. numrerad 262/280
Signerad. Ramad.
med ram:820 x 650 mm
bildyta: 680 x 510 mm.

Bruksspår. Vågig. solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Segelbåt. Roy Cross
Signerad. Ramad.
med ram:820 x 650 mm
bildyta: 680 x 510 mm.

Bruksspår. Vågig. solblekt.

Antal besök: 568