Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Övrig belysning
SPIKLYKTA samt LYKTA, 1800/1900-tal.
214914. SPIKLYKTA samt LYKTA, 1800/1900-tal.
Höjd ca. 17-28 cm.
Slitage, anlupet.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 17-28 cm.
Slitage, anlupet.
Gomér & Andersson Linköping
524