PÄR GUNNAR THELANDER. färglitografi 24/60, signerad P.G.Thelander.

214899. PÄR GUNNAR THELANDER. färglitografi 24/60, signerad P.G.Thelander.

52 x 44 cm.
Pär Gunnar Thelander (1936 -).

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 44 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 583