HERRBETJÄNT, Brevettato, Italien,1900-tal.

214812. HERRBETJÄNT, Brevettato, Italien,1900-tal.

Höjd ca 105 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 105 cm.

Antal besök: 600