HÖRNSKÅP, 1800-talets mitt.

HÖRNSKÅP, 1800-talets mitt.
214747. HÖRNSKÅP, 1800-talets mitt.

Mahogny.
Höjd 190 cm
Djup 70 cm
Bredd 102 cm.

Bruksslitage, skador, saknar fötter, fanérsläpp.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.
Höjd 190 cm
Djup 70 cm
Bredd 102 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 748