LJUSKRONA, metallstomme med prismor, 1900-tal.

214736. LJUSKRONA, metallstomme med prismor, 1900-tal.

Höjd 43 cm till tak.
Diameter 33 cm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43 cm till tak.
Diameter 33 cm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 526