FÅTÖLJ, 1900-talets första kvartal.

214720. FÅTÖLJ, 1900-talets första kvartal.

Stomme i björk. Sidostycken med halvcirklar i relief. Längd 65, bredd 74, höjd 101 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 633