SKÅL, metall, möjligtvis orientalisk.

214718. SKÅL, metall, möjligtvis orientalisk.

Diameter ca. 18 cm.

Slitage, anlupet, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 18 cm.

Slitage, anlupet, lagning.

Antal besök: 643