CONGAS, LP Cosmic Percussion, samtida.

2147080. CONGAS, LP Cosmic Percussion, samtida.

Med ställ. Höjd ca 96 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ställ. Höjd ca 96 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 1 011