BÄNKSKIVA, Perstorp,1900-tal.

BÄNKSKIVA, Perstorp,1900-tal.
214696. BÄNKSKIVA, Perstorp,1900-tal.

Korsväv mönster. 188 x 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Korsväv mönster. 188 x 58 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 208