PETER DAHL. Kentauren, färglitografi, signerad och numrerad 18/200.

21465. PETER DAHL. Kentauren, färglitografi, signerad och numrerad 18/200.

54 x 34 cm.

Trasigt glas.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 34 cm.

Trasigt glas.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 1 340