RESEGRAMMOFON, "VICTOR", 1900-talets första hälft.

214631. RESEGRAMMOFON, "VICTOR", 1900-talets första hälft.

Flertal grammofonskivor medföljer. Höjd 45 cm. Bredd 29 cm. Längd 36 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 811