KLOCKKEDJA. A.M. Charnier, 1920/30-tal, doublé.

2146022. KLOCKKEDJA. A.M. Charnier, 1920/30-tal, doublé.

Längd 43 cm.

Ringa bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm.

Ringa bruksslitage.

Antal besök: 3 447