SKRIVBORD, 1950-tal.

SKRIVBORD, 1950-tal.
2145881. SKRIVBORD, 1950-tal.

Höjd cirka 75 cm, cirka 120 x 66 cm. Hyllor på utsidan.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
2145881. SKRIVBORD, 1950-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 373