HELEN KRANTZ. Karaff, glas, "Salsa", Orrefors.

2145734. HELEN KRANTZ. Karaff, glas, "Salsa", Orrefors.

Höjd 39 cm.
Osignerad.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.
Osignerad.

Smärre slitage.

Antal besök: 769