SKÅL, silver, Tiffany & Co Makers, troligen 1940-tal.

214487. SKÅL, silver, Tiffany & Co Makers, troligen 1940-tal.

Hjärtformat löv.
Stämplad Tiffany & Co Makers Sterling 22885
Ca 15 x 10,5 cm.
Vikt ca 128 gram.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjärtformat löv.
Ca 15 x 10,5 cm.
Vikt ca 128 gram.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 374