PORSLIN, Gröna anna, Rörstrand, 1800-tal.

214452. PORSLIN, Gröna anna, Rörstrand, 1800-tal.

Kannans höjd 20 cm.
Terrinens höj 22 cm.

Åldersslitage. 2 delar med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kannans höjd 20 cm.
Terrinens höj 22 cm.

Antal besök: 1 813