TAKKRONA, 1900-talets andra hälft.

2144513. TAKKRONA, 1900-talets andra hälft.

Stomme av gulmetall. Behängd med prismor. 4 ljuspunkter. Diameter 36. Höjd inkl takkopp ca 75 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 261