2 VASER, SKÅL SAMT BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1900-tal.

214437. 2 VASER, SKÅL SAMT BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1900-tal.

Höjd 5,5-40 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,5-40 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 745