GERT BRASK. Voyeur, triptyk, blandteknik, signerad.

2144368. GERT BRASK. Voyeur, triptyk, blandteknik, signerad.

A tergo betitlad och daterad 2010
Mått: 68 x 52 cm.

Hanteringsmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 68 x 52 cm.

Hanteringsmärken.

Antal besök: 417