GOLVLAMPA, Mässing 1940/50-tal.

214397. GOLVLAMPA, Mässing 1940/50-tal.

För 2 lampor,
Höjd 150 cm.

Smärre ålders samt bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

För 2 lampor,
Höjd 150 cm.

Antal besök: 439