KRUKOR, 2 st, antika.

KRUKOR, 2 st, antika.
214322. KRUKOR, 2 st, antika.

Höjd ca. 10-11 cm.

Nagg, lagningar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
214322. KRUKOR, 2 st, antika.

Höjd ca. 10-11 cm.

Nagg, lagningar, slitage.

Antal besök: 2 233