SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi. Sicilien. Signerad och numrerad 31/360.

21431. SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi. Sicilien. Signerad och numrerad 31/360.

32 x 37 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 37 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 653