FICKUR, silver med kedja, 1900-talets första hälft.

214289. FICKUR, silver med kedja, 1900-talets första hälft.

Diameter ca. 5 cm.
Kedja, längd ca. 26 cm.

Slitage på urtavla. Slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 5 cm.
Kedja, längd ca. 26 cm.

Antal besök: 651