VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane 1900-tal.

214246. VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane 1900-tal.

Höjd 32.5 cm.
Grön harpälsglasyr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32.5 cm.
Grön harpälsglasyr.

Bruksslitage.

Antal besök: 867