STEN SANDGREN. Gouache "Albinsro" Signerad Sten Sandgren. Daterad Malmö 1914.

214220. STEN SANDGREN. Gouache "Albinsro" Signerad Sten Sandgren. Daterad Malmö 1914.

28,5x36 cm.

Små fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

28,5x36 cm.

Små fläckar.

Antal besök: 906