LJUSSTAKE, Nils Johansson, Vadstena, 1900-tal.

214216. LJUSSTAKE, Nils Johansson, Vadstena, 1900-tal.

7 ljushållare.
Längd 73.5 cm. Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 ljushållare.
Längd 73.5 cm. Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 686