SARKA RADOVA. Skulptur, keramik, signerad samt otydlig datering.

214208. SARKA RADOVA. Skulptur, keramik, signerad samt otydlig datering.

Skulptur i form av häst med får på ryggen.
Längd ca 21 cm. Höjd ca 15 cm.

Lagningar..

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar..

Antal besök: 1 981