URNA MED LOCK, 1800-talets slut. Rosafärgad glasmassa.

21418. URNA MED LOCK, 1800-talets slut. Rosafärgad glasmassa.

Målad dekor av blomstergirlander och blad i grönt och guld. Höjd 40 cm.

Dekor med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med smärre slitage.

Antal besök: 1 171