TERRIN och KANDELABER, tenn, GAB, 1930/40-tal.

214175. TERRIN och KANDELABER, tenn, GAB, 1930/40-tal.

Höjd ca. 20 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20 cm.

Slitage.

Antal besök: 765