TALLRIKAR, 2 st, porslin, famille rose färger, 1700-tal.

214165. TALLRIKAR, 2 st, porslin, famille rose färger, 1700-tal.

Diameter ca. 23 cm.

Slitage, nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 23 cm.

Slitage, nagg, sprickor.

Antal besök: 502