PER DAHL (GEB. 1930). komposition.

2141585. PER DAHL (GEB. 1930). komposition.

Per Dahl (f. 1930), komposition, blandteknik med collage på masonit, 1973, signerad och daterad, ca. 61 x 71 cm, med ram ca. 78x87cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något smutsig.

Antal besök: 549