BYRÅ, med stenskiva och gallerkant, Louis XVI-stil, 1900-tal.

214153. BYRÅ, med stenskiva och gallerkant, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Längd 60, bredd 36, höjd 79,5 cm.

Omfattande slitage och fanerskador, lös dekordelar medföljer.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 484