FÅTÖLJ, "Shabby", design Lenka Teilmann, ConForm.

2141250. FÅTÖLJ, "Shabby", design Lenka Teilmann, ConForm.

Svart skinn med korssöm i vitt, stomme i kromad metall. Rygghöjd 70 cm, sitthöjd 40 cm, bredd 73 cm.

Gott bruksskick, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 042