STARKVINSGLAS, 12 st, Reijmyre, 1900-tal.

214123. STARKVINSGLAS, 12 st, Reijmyre, 1900-tal.

Rött glas. Höjd ca. 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rött glas. Höjd ca. 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 776