TENNFIGURER HEYDE Tyskland 9 stycken danska dragoner.

214076. TENNFIGURER HEYDE Tyskland 9 stycken danska dragoner.

Höjd 65 mm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 mm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 077