A. H JACOBSEN. olja på duk, " Köpenhamn " signerad, daterad 1918.

214066. A. H JACOBSEN. olja på duk, " Köpenhamn " signerad, daterad 1918.

59 x 74 cm.

Mindre krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 74 cm.

Mindre krackelering.

Antal besök: 1 439