ARMBANDSUR, Certina Kurth Frères, boett 18k guld.

214032. ARMBANDSUR, Certina Kurth Frères, boett 18k guld.

Boettlock märkt 5008 027 192378.
Urverk märkt Certina 410, ankargång.

Slitage, repor, bucklor på boettlock. Armband delvis löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 429