KINDJAL, 1800-tal.

KINDJAL, 1800-tal.
2139583. KINDJAL, 1800-tal.

Dolk av traditionell rysk-kaukasisk modell. Etsad klinga.
Längd ca 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2139583. KINDJAL, 1800-tal.

Längd ca 78 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 943