FRITHIOF BERGLUND. Olja på pannå, signerad.

213947. FRITHIOF BERGLUND. Olja på pannå, signerad.

Ca. 33x26 cm.

Frithiof Berglund (1905–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 33x26 cm.

Frithiof Berglund (1905–1973)

Antal besök: 939