VÄGGLAMPA samt BORDSLAMPA, metall, 1900-TAL.

213941. VÄGGLAMPA samt BORDSLAMPA, metall, 1900-TAL.

Vägglampa med vikbara armar, märkt AJ H.5.
Bordslampa, märkt L.S.A 1251, höjd 24 cm.

Slitage, fläckar, bordslampa med skada på skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 702